Fryzjerstwo

Keratynowe prostowanie włosów

Dzięki profesjonalnej Kuracji Keratynowej nawet silnie zniszczone włosy staną się proste, błyszczące i gładkie jak nigdy dotąd. W metodzie tej zastosowano keratynę, która jest głównym budulcem naszej skóry, włosów oraz paznokci. Wykorzystanie keratyny jako dominującego składnika przynosi tak niezwykłe efekty, ponieważ jest naturalna i doskonale przyswajana przez organizm. Właśnie dlatego tak szybko możesz cieszyć się pięknymi, zdrowymi włosami.

Kuracja z zastosowaniem keratyny zapewnia nie tylko proste włosy. Gwarantuje także zauważalną poprawę struktury włosów, ich odbudowanie i odmłodzenie. Stają się bardziej witalne, zdrowsze, a tym samym nie będą sprawiać problemów podczas codziennej stylizacji.

Podczas terapii keratynowej, główny składnik zostaje wpracowany we włosy za pomocą wysokiej temperatury. To pozwala na uzupełnienie wszelkich ubytków we włosach, dzięki czemu stają się gładkie na całej długości. W przeciwieństwie do niektórych zabiegów, takich jak np. „trwała prostująca” podczas kuracji keratynowej nie wykorzystuje się żadnych chemicznych czy szkodliwych składników. To innowacyjna metoda, która jako jedyna łączy prostowanie włosów z pielęgnacją i odbudową.